Jednokřídlá pouzdra JAP Norma Standard

Elegantní jednokřídlá pouzdra

Nejprodávanější

2 položek celkem
Bez názvu aa
od 8 459 Kč

Stavební pouzdro Norma Standard 705 od firmy JAP  je pouzdro určené pro zasouvání jednokřídlých dveří. Stavební pouzdro JAP oblíbené zejména pro vlastníky malometrážních bytů a...

Kód: 51/600
Bez názvu
od 8 459 Kč

Stavební pouzdro Norma Standard 705 od firmy JAP Future je pouzdro určené pro zasouvání jednokřídlých dveří, oblíbené zejména pro vlastníky malometrážních bytů a hojně využívané...

Kód: 48/600

Jednokřídlá pouzdra do ložnice, pracovny i koupelny

Vybíráte dveřní pouzdro pro jednokřídlé posuvné dveře? Modelová řada JAP Norma Standard přináší veškerý komfort, který od zasouvacích dveří očekáváte – tichý pojezd, stabilní konstrukci, dlouhou životnost a pohodlné ovládání dveří. Navíc přidává možnost instalace do zdi i sádrokartonu (SDK) a kompatibilitu se všemi výrobci dveří.

posuvne-dvere-do-pouzdra-jap-norma-standard

Norma Standard 705 jsou nejprodávanější jednokřídlá pouzdra od české firmy JAP

Základní a také nejběžnější řada obložkových pouzder JAP Norma Standard je oblíbená u stavebních firem i koncových zákazníků – díky příznivé ceně, 10leté záruce, jednoduché montáži, vysoké kvalitě a dalším výhodám.

Součástí pouzdra JAP Norma Standard jsou pojezdy a úchyty pro dřevěné dveře. Pokud jste se rozhodli pro celoskleněné dveřní křídlo, nezapomeňte si dokoupit sadu úchytů Vetro 22.