JAP Profikit

Šetří místo při skladování i přepravě

Nejprodávanější

Bez názvul,,,,
Stavební pouzdro JAP Profikit komfort
10 pracovních dní
Kód: 78/75
od 14 093 Kč
Bez názvu
od 7 299 Kč
2 položek celkem
Bez názvul,,,,
od 14 093 Kč

Stavební pouzdro Profikit Komfort od firmy JAP Future je pouzdro určené pro zasouvání dvou jednokřídlých dveří, oblíbené zejména pro vlastníky malometrážních bytů...

Kód: 78/75
Bez názvu
od 7 299 Kč

Stavební pouzdro Profikit Standard od firmy JAP Future je pouzdro určené pro zasouvání jednokřídlých dveří, oblíbené zejména pro vlastníky malometrážních bytů...

Kód: 75/908

Skládací pouzdra JAP Profikit – šetří místo při skladování i přepravě

Profikit jsou stavební pouzdra dodávaná v rozloženém stavu, která nabízí stejné výhody jako ostatní pouzdra JAP. Díky tomu ušetříte místo při jejich přenášení i skladování bez zásadních kompromisů v nosnosti, tuhosti nebo stabilitě. Navíc si nepřiděláte žádné starosti – pouzdra JAP Profikit totiž snadno složíte na místě montáže zasunutím a zacvaknutím přichystaných spojů.

  • V rozloženém stavu zaberou oproti pouzdrům Norma Standard až 6krát méně místa
  • Minimální přepravní rozměry pouzdra Profikit vám usnadní přepravu i skladování
  • Samozřejmostí je 10letá záruka, tichý pojezd a nosnost až 60 kg pro jedny dveře
  • Pouzdra z této modelové řady jsou kompatibilní se dveřmi všech výrobců
  • Rychlá a jednoduchá montáž v šesti krocích bez vrtání a šroubování

Posuvné dveře ve stavebním pouzdru JAP Profikit

Skládací obložková pouzdra Profikit jsou ideální pro rekonstrukce v prostorách s nedostatkem místa, kde se hůře prochází a vytáčí (byty v panelových domech, starší zástavba atd.). Díky úspornému balení je totiž snadno přepravíte, přenesete i uskladníte. Videa montáže najdete na této stránce.

Česká společnost JAP vyrábí pouzdra Profikit ve dvou variantách – JAP Profikit Standard (pro jednokřídlé posuvné dveře) a JAP Profikit Komfort (pro dvoukřídlé posuvné dveře). Obě jsou však určené pouze do sádrokartonu (SDK), varianta do zděných příček není dostupná.